Giriş Yap & Üye Ol
Üye Girişi
Şifremi Unuttum...
Kayıt Ol

Henüz Üye Değil misiniz?
Yeni kullanıcı bir hesap oluşturarak daha hızlı alışveriş yapabilir, bir siparişin durumuyla ilgili güncel bilgileri edinebilirsin ...

Haber Videosu
Buca Otokent Esnafının 21 Yıllık Ruhsat Rüyası Gerçek Oldu

İzmir’in Buca ilçesinde, Otokent esnafımızın 21 yıllık rüyası gerçeğe dönüşürken, 150 esnafımız, yıllardır özlemle bekledikleri iş yeri ruhsatlarına kavuştu.

21 yıllık rüyamız gerçek olan 150 esnaf, törenle ruhsatlarına kavuştu. Otokent’te düzenlenen ruhsat törenine; Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, İzmir Ticaret Odası Başkanı Mahmut Özgener, İzmir Ticaret İl Müdürü Şahin Ersü, Otokent Yönetim Kurulu Başkanı Feyzi Demir ve çok sayıda esnaf katıldı.

Törende konuşan Otokent Yönetim Kurulu Başkanımız Feyzi Demir, "21 yıldan beri ruhsat mücadelesini veriyoruz; ama hiçbir belediye başkanı bize yardımcı olmadı. Hep problemle karşımıza geldiler" dedi.

Ruhsatlarına kavuşan esnafa bol kazanç dileyen Başkan Levent Piriştina da, "Bundan sonra umuyorum ki işleriniz büyür. Bizler de bunun bir parçası olduysak ne mutlu bize" dedi.

İzmir Ticaret Odası (İZTO) Başkanı Mahmut Özgener ise, "Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, Buca’nın tüm sorunlarını çözdüğü gibi Otokent esnafının da yıllardır yaşadığı ruhsat sorununu da çözdü; bu büyük sıkıntıyı giderdi. Başkan Piriştina’ya teşekkür ediyorum" dedi.

Coşkulu teslim töreninde Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina ilk ruhsatı esnaf Nihat Atsız’a verdi. Törenin ardından Otokent Yönetim Kurulu Başkanı Feyzi Demir, Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina’ya teşekkür plaketi takdim ederken, Başkan Piriştina da esnafa nazar boncuğu armağan etti.

Otokent Yönetim Kurulu Başkanı Feyzi DEMİR'in mesaji; Buca Belediye Başkanı Levent PİRİŞTİNA ve Ticaret Odası Başkanı Mahmut ÖZGENER'in katılımıyla İş Yeri Açma ve Çalışma Ruhsat teslim töreninde esnaflarımız ruhsatlarını teslim almışlardır. Tüm esnaflarımıza hayırlı olsun.

 

Bizi Takip Edin
Sponsor Firmalar
Otomobil Haberleri
Bültene Üye Ol
Bize Ulaşın
  • 0232 282 22 22
    0232 282 23 63
  • 0532 766 81 02
    0532 551 93 22
  • info@otokent.com.tr
    info@otokent.com.tr