Giriş Yap & Üye Ol
Üye Girişi
Şifremi Unuttum...
Kayıt Ol

Henüz Üye Değil misiniz?
Yeni kullanıcı bir hesap oluşturarak daha hızlı alışveriş yapabilir, bir siparişin durumuyla ilgili güncel bilgileri edinebilirsin ...

Başkan Fevzi DEMİR İle Otokent Hakkında

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından ikinci el oto satışını tek çatı altında toplamak amacıyla, işyeri kalkındırma projesi adı ( İŞ-KA) altında 1996 yılında Buca’ da yapımına başlanan ve 2000 yılında tamamlanan OTOKENT, Türkiye, Balkanlar ve Ortadoğu’nun en büyük ikinci el araç alım-satım merkezi. 

 85.000 m2 kapalı alanda 12.000 m2 de 360 galeri, 7000 m2 de PTT, Trafik tescil ve denetleme büro amirliği, Taşıtlar vergi dairesi, Mescid, Restoranlar, Büfeler ve Havuz başı dinlenme tesisleri ile müşterilerin tüm ihtiyaçları düşünülüp, 40 personel ve 2.200 esnafı ile üstün hizmet vermektedir.İzmir ve çevre illere hizmet  veren Otokent, www.otokent.com.tr internet sitesi ile tüm Türkiye’ ye de hizmet verebiliyor.İnternet sitesinden Otokent’ in 3 boyutlu görünümünü izleyebilir,galerilerin iletişim bilgilerine ulaşabilir,site içindeki hizmetlerimizi takip edebilir ve hızlı arama seçenekleri ile istediğiniz model araçların bilgilerine ulaşabilirsiniz. 

 Otokent’ in her 3 ayda bir yayınlanan dergisi ile de Otokent hakkında merak ettikleriniz, resimli araç ilanları, yeni model araçları ve Otokent ile ilgili güncel haberleri takip edebilme imkanınız var. Ayrıca bu dergimizi internet sitemizden de E-DERGİ linkini tıklayarak inceleyebilirsiniz. 

 Sosyal aktivitelerde de bulunan Otokent 2008 yılında kurduğu spor kulübü ile de başarılı çalışmalar yapmaktadır. Şuan 2.amatör ligde oynayan klüp, 1. amatör lige doğru hızla ve emin adımlarla ilerliyor. Bu dev tesis için Türkiye’de “galerici” imajını silmek ve “2. el oto ticareti yapan esnaf” tabirini yerleştirmek için Otokent Yönetim Kurulu Başkanı Feyzi DEMİR ve Yönetim Kurulu Üyeleri çok çalışıyor. Bu amaçla ISO 9001 belgesi almak ve 2.el oto ticaretine kalite denetimi getirmek için uğraşıyor. 

 3.500 adet araç kapasitesiyle Otokent’in, Türkiye’ nin “2.el Oto, Eğitim ve Kalite Denetim Merkezi” olmasını isteyen Yönetim Kurulu Başkanı Feyzi DEMİR, yerel yönetimlerden bu konuda yardım bekliyor. Desteklerini ve yardımlarını esirgemedikleri takdirde bunu başarabileceğini ifade ediyor. Başkan Feyzi DEMİR, müşterilerinin isteklerine ve ihtiyaçlarına yönelik her türlü hizmeti veren Otokent gibi 2.el araç satışında güvenli alış-veriş yapılabilecek sitelerin Türkiye’ nin tüm illerinde kurulması ve hayata geçirilmesi için de İçişleri Bakanı ile görüşmeye hazırlanıyor.

Misyonumuz

Misyonumuzu buraya yazılacak....

Vizyonumuz

Vizyonumuz buraya yazılacak....

Bizi Takip Edin
Sponsor Firmalar
Otomobil Haberleri
Bültene Üye Ol
Bize Ulaşın
  • 0232 282 22 22
    0232 282 23 63
  • 0532 766 81 02
    0532 551 93 22
  • info@otokent.com.tr
    info@otokent.com.tr